ES paramos gavimo proceso etapai

Padedame įmonėms gauti ES paramą įvairiuose projektuose

shutterstock_1652873

ES struktūriniai fondai kiekvienais metais skiria nemažai pinigų Lietuvos ir kitų ES šalių verslui vystyti. Parama skiriama tik pateikus reikalingus prašymus ir dokumentus. Dauguma verslininkų nedalyvauja įvairiuose paramos projektuose vien tik dėl to, kad neturi galimybių tinkamai paruošti dokumentų, arba iš viso net nežino, kad gali gauti paramą įvairiuose projektuose. Dėl šios priežasties „ELV projektai“ pradėjo teikti unikalią paslaugą – ES paramos gavimo dokumentacijos rengimas.
Mūsų kvalifikuoti darbuotojai ir teisininkai konsultuoja verslininkus, norinčius sužinoti daugiau apie ES paramą, rašo ES paramos projektus, užpildo verslininkų vardu reikalingus dokumentus būtent taip, kaip to reikalauja ES paramos gavimo tvarka. Susisiekite su mumis jau dabar ir plačiau papasakosime apie savo teikiamas paslaugas.

Šiek tiek naudingos informacijos.

ES paramos gavimo proceso etapai:
2014-2020 m. laikotarpiu yra palankus metas įmonėms vystyti veiklą, stiprinti konkurencingumą Lietuvos ir ES rinkos mastu, įsisavinant ES struktūrinių fondų paramą. „ELV projektai“ įvertina įmonės galimybes gauti ES struktūrinę paramą, parengia projektą, užpildo bei pateikia paraiškos teikimo dokumentus, konsultuoja dėl būdų pritraukti finansus kliento investuojamai daliai.
1. Bendradarbiavimo sutartis
Susitikimo metu ar konsultuojant telefonu išsiaiškiname paramos gavimo galimybes. Jei nėra kliūčių gauti paramą, pasirašome bendradarbiavimo sutartį.
2. Pasiruošimasaaaa
Parenkame tinkamiausią priemonę ir agentūrą, analizuojame teisės aktus, renkame reikalingus dokumentus, leidimus, licencijas t.t.
3. Paraiškos parengimas
Atlikę paruošiamuosius darbus, parengiame paraišką, verslo planą ir kitus dokumentus.
4. Paraiškos teikimas
Teikiame paraišką pagal grafike nurodytą laikotarpį, tiksliname projekto detales.
5. Paraiškos vertinimas
Per 1-3 mėnesius agentūra priima sprendimą dėl paramos skyrimo.
6. Paramos sutartis
Kai projektas įvertinamas teigiamai, patvirtinama parama – pasirašoma sutartis su agentūra.
7. Paramos administravimas
Pasirašius paramos gavimo sutartį, prasideda paramos administravimas: vykdomi pirkimai, agentūrai teikiami mokėjimo prašymai, projekto viešinimas bei parengiama galutinė ataskaita.
8. Paramos užbaigimas
Dažniausiai po 5 metų ES lėšomis įsigyta nuosavybė tampa Jūsų nuosavybe. Tada projektas laikomas baigtu.

Norite pasinaudoti ES parama, bet nežinote nuo ko pradėti?
Klauskite mūsų jau dabar ir sužinokite, kokią ES paramą gali gauti Jūsų verslas.


Kontaktai