Įmonių steigimas

Įmonės registravimo paslaugos procesas

1

Susipažinimas, vizijos išklausymas

Verslo formos parinkimas. Pagrindinės veiklos aptarimas (EVRK).

2

Pavadinimas ir registracija

Pavadinimo ir registracijos adreso apsprendimas.

3

Įmonės registravimas Registrų Centre

Įmonės registravimas valstybinėje įmonėje Registrų Centras (registravimo trukmė naudojant el. parašą – per 3 d.d., per notarą – 2 sav.)

4

Įmonės įregistravimo patvirtinimas

ESI (Elektroninio Sertifikuoto Išrašo) gavimas, kad turite įmonę, nuoširduos ELV kolektyvo pasveikinimas įsteigus įmonę.

Plačiau apie įmonių steigimo paslaugą

Padėsime Jums įsteigti įmonę, vos per kelias dienas. Jūsų užduotis – sugalvoti pavadinimą, kuris nėra įregistruotas Registrų centre (jeigu labai sunkiai galvojasi – padedame ir su juo). Tuomet reikia turėti pastatą (tiksliau jo Unikalų numerį), kuris nuosavybės teise priklauso vienam iš steigėjų (jeigu turtas-pastatas-patalpa kartu su kažkuo priklauso nuosavybės teise, tuomet ir bendrasavininkui reik turėti mobilų parašą). Dokumentų parengimas ir steigimo paslauga el. būdu Jums kainuos 100 Eur. Taip pat dar reikia kompensuoti Registrų Centro išlaidas, kurios vidutiniškai siekia 80 Eur, priklausomai nuo pasirinktos juridinio asmens formos. Vis tik, jeigu nepavyks įsteigti įmonės elektroniniu būdu, parengiame dokumentus steigiant įmones per notarą, suderinsime laiką pas notarą, Jums beliks tik atvažiuoti ir padėti parašą.

Greitis

Įmonę įsteigsime vos per kelias dienas.

Profesionalumas

Įmones steigiame dažnai, dėl to nekyla jokių problemų.

Bendradarbiaujame su notarais

Bendradarbiaujame su notarais, jog Jum nereiktų.

Pavadinimo sugalvojimas

Padėsime sugalvoti originalų įmonės pavadinimą.

Iškart pasirūpiname buhalterija

Įsteigus įmonę pas mus, Jums atkris buhalterio paieška.

Šiame pavyzdyje pateikiame procentalų pasiskirstymą tarp įmonės steigimo elektroniniu būdu, bei įmonės steigimo notariniu būdu.

Paprastai steigiant įmonę elektroniškai, įmonė įsteigiama per 2-3 d.d., o Jums tai kainuoja vidutiniškai 1 val. viso savo laiko. Steigiant įmonę per notarą, deja, bet įmonės steigimas užtrunka šiek tiek ilgiau (apie 5-8 d.d.) ir kainuoja brangiau, todėl vis daugiau žmonių, pradedančių kurti naują verslą turėtų apsvarstyti galimybę įsigyti mobilų parašą, su kuriuo įmonę įsteigti kainuoja ne tik mažiau laiko bet ir finansų.

Įdomus faktas, jog apie 200 Eur galima sutaupyti, jei steigsite įmonę internetu, o ne tvirtinsite steigimo dokumentus pas notarą.

Šiame pavyzdyje pateikiame apytikslį įsteigiamų įmonių metinį pasiskirstymą pagal verslo formas.

Penki žingsniai, kuriuos turite atsiminti steigdami įmonę:

  1. Įmonės pavadinimas.
  2. Steigimo dokumentai.
  3. Registracijos adresas.
  4. Minimalus įstatinis kapitalas.
  5. Įmonės registravimas.

„Pradėjus bendradarbiauti su Egle Levinskiene, t.y su visa UAB „ELVprojektai“ komanda, mūsų verslo sprendimai pagreitėjo. Gera su jais bendradarbiauti.“

„Dirbame su Egle ir jos komanda nuo 2012 metų, niekada nepasigailėjome pasirinkę būtent Juos.“

„Yra bendrų klientų kuriems smagu pagelbėti kartu su UAB ELV projektais.“

„Patinka, kad UAB ELV projektuose dirba visa komanda, ne vienas žmogus, tai pasijaučia būtent tada kai tenka pildyti įvairias paraiškas, ar subsidijas dėl karantino.“

„Eglė mane nuoširdžiai stebina – ji visuomet žino naujausius įstatymų ir jų pakeitimus visais buhalterinės apskaitos klausimais.“

Nerijus Jankauskas, BSS IT

Algimantas Leikus, STORSISTEM

Rinaldas Viliušis, Advokatas

Valdonė Šiaudikienė, Patalynės rojus

Ernestas Jankauskas, ITMA LT

Norite plačiau aptarti įmonės steigimo klausimus?

Mielai suteiksime visą reikalinga informaciją.